Střediskový víkend pro světlušky

Druhý víkend v dubnu proběhla střediskovka, které se společně s dětmi z dalších oddílů ve středisku zúčastnily i naše světlušky a benjamínci. Takhle ji zrekapitulovala Rozi:

„Letošní střediskovka na téma Madagaskaru proběhla a byla super.
Na akci se nám přihlásilo přes 30 dětí, napříč celým střediskem Sigma. Holky byly oproti klukům v převaze, ale to nijak nezměnilo klasickou divokou atmosféru svetluškovskovlčácké střediskovky. Během akce jsme si vyzkoušeli s dětmi různé skautské dovednosti jako například zapalování ohně nebo přípravu čaje z bylin. Také jsme vyrazili na výlet po okolí a podívali se na tématický film: Madagaskar I.
Na akci se ukázalo přes deset vedoucí z různých oddílů, všichni si akci užili a příště by jeli znovu. Spolupráce mezi oddíly se povedla a nenastaly žádné problémy.
Více o akci najdete ve fotogalerii;)