Tábor 2024

Jako každým rokem, i letos pořádáme tábor v Bílých Karpatech. Na této stránce najdete všechny aktuální informace.

Termín tábora: 29. června – 13. července 2024

Cena: 3 900 Kč

Rodičovská stavěčka: víkend před začátkem tábora 21.-23.6.

Skautská stavěčka: od středy 26.6. pro skautky od 12 let

Jak se přihlásit:

• Vyplňte předběžný formulář: https://forms.gle/ebhqzZL7MaLW4rsy6
    Formulář bude zpřístupněn 29.4. v 19:00. Kdyby se přihlásilo více dětí, než naše tábořiště pojme, budeme účastníky vybírat na základě věku, zkušeností s táborem a rychlosti vyplnění formuálře.
  • Následuje vyplnění elektronické přihlášky na odkazu, který Vám pošleme.
    Ještě před tím doporučujeme připravit si dokumenty, které se odevzdávají s přihláškou.
  • Zaplacení tábora, na základě pokynů k platbě, které Vám též přijdou.

Co odevzdat zároveň s přihláškou

Při vyplňování elektronické přihlášky by měla být možnost nahrát scan (nebo kvalitní fotku) těchto dokumentů. Díky tomu si můžete nechat posudek u sebe a při srazu myslet pouze na bezinfekčnost.

• Posudek o zdravotní způsobilosti od lékaře
  • Souhlas rodičů s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte
  • Souhlas rodičů s přepravou dítěte autem
  • Kopii kartičky zdravotní pojišťovny

Kdyby se z nějakého důvodu nedařilo dokumenty odevzdat elektronicky, je možné je předat i fyzicky papírově. V případě potíží s elektronickou přihláškou kontaktujte Tlapku – tlapka@skaut.cz

Důležité dokumenty

Zde se objeví odkaz na všechny důležité informace ve fomátu vhodném pro tisk. Zatím je důležitý tento informační dokument.

Všechny dokumenty pohrmadě najdete v této sdílené složce na google disku.

Rodičovká stavěčka

Letos jsme rodičovskou stavěčku naplánovaly na celý víkend 21.-23.6.

Budeme velmi rády, pokud se tam s Vámi potkáme (i kdyby jen na část). Proto pro Vás bude zajištěno i veškeré jídlo a pití.

Přesný harmonogram činností je uveden v této tabulce, do které se můžete zapsat. Podrobnější návod naleznete přímo uvnitř tabulky, a také se o tomto tématu budeme bavit v rámci předtáborové schůzky pro rodiče; jakékoli dotazy bude možné řešit právě tam, nebo přes e-mail s Flíčkem.

Předem děkujeme za pomoc.

Sháníme dodávku

Obracíme se na Vás s prosbou, zda nemáte ve svém okolí k dispozici větší dodávku, kterou byste nám mohli (i s řidičem) zapůjčit na převoz vybavení nebo zavazadel. Pohonné hmoty proplatíme z táborového rozpočtu. Jestliže se nikdo takový nenajde do 20. května, oslovíme stěhovací službu, což ale výrazně zvedne náklady, proto zatím hledáme alternativy.

Termíny, kdy je potřeba převážet vybavení jsou: 21.6., 27.6., 13.7. a 6.8. Velmi uvítáme pomoc alespoň v jednom z termínů.

Hlavní kontaktní osobou ohledně tábora je vedoucí oddílu Tereza Laštovicová (Magí) – magi@skaut.cz

Hlavní vedoucí tábora a kontaktní osobou přes dokumenty, informační systém a finance je Barbora Kabelková (Tlapka) – tlapka@skaut.cz

Zástupkyní a kontaktní osobou přes stavěčku je Terezie Fitzová (Flíček) – fitzova.terezie@skaut.cz